שמי אדם ואני המהנדס הראשי של מכונת מדפסת קיר . עכשיו אני עובד בחברת בייג’ינג Huake Hengrun Intelligent Technology Company, שהיא המקצועית ביותר יצרן מדפסת קיר בסין.

בייג'ינג HuaKe HengRun טכנולוגיה חכמה היא היצרנית המקצועית ביותר של מדפסת אנכית בעולם

אנו מוכרים מדפסת קיר מעבר לים, וזה שקר אם כמה סינים אמרו לך שהם הנציג שלנו בסין. אם היית קונה מהם מדפסת קיר, לא הייתי נותן לך תמיכה טכנית .

אני מפתח ומייצר מדפסות קיר מאז 2011. ראיתי את היקף הענף הזה גדל מקטן לגדול, ומערכת מדפסות הקיר מבלתי יציבה ליציבה.

אם ברצונך לקנות מכונת מדפסות קיר עם איכות טובה, אחריות לאחר מכירה ומחיר סביר, אנא הקדש מספר דקות לקרוא מאמר זה. אסביר את היתרונות והחסרונות של מכונה זו ואת תהליך הפיתוח המלא של תעשיית מדפסות הקיר מנקודת מבט אובייקטיבית ביותר.

אתה זקוק לחמש דקות לקרוא מאמר זה, אשר התוכן כולל:

 1. ההבדלים בין מדפסת קיר למדפסת הזרקת דיו דיגיטלית
 2. מקור מכונת ציור הקיר והתפתחותה בסין
 3. מדוע אנו יכולים לפתח בהצלחה את מדפסת הקיר
 4. ככל שראש ההדפסה יקר יותר, יותר טוב?
 5. כדי לקנות מדפסת קיר זולה יותר, תוכלו לקנות פעמיים.
 6. מהם מדפסת קיר על בסיס מים ומדפסת קיר UV?
 7. כיצד לבחור את האיכות הטובה ביותר של מדפסת קיר UV
 8. כיצד לבחור את היצרן הסיני הנכון של מדפסת קיר

ההבדלים בין מדפסת קיר למדפסת הזרקת דיו דיגיטלית

בתיאוריה מדפסת הקיר היא גם סוג של מדפסת הזרקת דיו דיגיטלית. ומדפסת הקיר משופרת על פי העיקרון של מכונת הזרקת הדיו הדיגיטלית. אך ישנם הבדלים רבים ביניהם.

אם אתה משתמש במערכת הסטנדרטים של מדפסת הזרקת דיו דיגיטלית למדידת מדפסות קיר, תהיה אי הבנה גדולה. תן לי להסביר את זה.

אותם חלקים של מדפסת קיר אנכית עם מדפסת הזרקת דיו דיגיטלית

1. ראשי ההדפסה

ראש ההדפסה הוא רכיב מדפסת המסייע בהעברת דיו לדף. היא עושה זאת על ידי ירי טיפות דיו זעירות באמצעות חרירי מדפסת רבים כדי ליצור את ההדפסה הרצויה. כאשר אחד מהזרבובים הללו נסתם ההדפסים שלך נראים דהויים או מפוספסים.
—מגוגל

ראש הדפסת מיקרו פייזו DX7
ראש הדפסת מיקרו פייזו DX7

2. תוכנת RIP

ז”ל (מעבד תמונה רסטר) תוֹכנָה
תוכנת RIP מעבדת סוגי תוכן מרובים עבור סביבת הדפסה ספציפית ומעבירה נתונים מעובדים למדפסת לצורך הפלט סופי. תוכנת RIP מאפשרת טיפול בסוגי קבצים וגדלים רבים. – מ- Google

החלקים השונים של מדפסת הקיר עם מכונת דיו דיגיטלית

כיוון ההדפסה השונה

מדפסת הזרקת הדיו הדיגיטלית מזריקה דיו צונחת אנכית כלפי מטה. בזמן שמדפסת הקיר משנה את כיוון ראש ההדפסה כך שכיוון טיפות הדיו המרטוט הופך אופקי וקדימה.
אנא אל תזלזלו בשינוי כיוון ההדפסה. לשינוי הקטן הזה יהיו דרישות חדשות רבות עבור לוח הבקרה, הדיו וראש ההדפסה. מה שישפיע על איכות ההדפסה, התחזוקה וכו ‘…

הדרישות השונות לסביבת העבודה

מדפסות הזרקת הדיו הדיגיטליות בדרך כלל הן בתוך הבית, והן צריכות לעבוד בטווח טמפרטורות מסוים. חדרי העבודה יהיו מצוידים במיזוג אוויר כדי להבטיח שהם עובדים בסביבת טמפרטורה קבועה.
אבל, סביבת העבודה של מדפסת הקיר מסובכת מאוד. הן בפנים והן בחוץ, טמפרטורות שונות, רמות שונות של רוחות ואבק, כל אלה יש השפעה רבה על מדפסת הקיר.

שיטת העבודה השונה

כאשר מדפסת הזרקת הדיו הדיגיטלית פועלת, גוף המכונה העיקרי אינו זז, אלא רק הראש והגלגלת. שיטת עבודה זו הופכת את המרכב ליציב מאוד, כך שמהירות ההובלה של המדפסת יכולה להיות מהירה מאוד, על מנת לשפר את יעילות ההדפסה.
בעוד מדפסת הקיר שונה לחלוטין. כאשר מדפסת הקיר פועלת, גוף המכונה העיקרי נע. מכיוון שהקיר לא זז, ומהירות ההובלה של מדפסת הקיר (כלומר, מהירות המסילה העליונה והתחתונה) אינה ניתנת לכוונון.

אם מהירות הרכבה מותאמת מהר מאוד, יהיו 2 מצבים גרועים מאוד:
1. קל להכות את ראש המכונה על הקיר, שראש ההדפסה שלו יינזק;
2. כל המכונה תרטט, ואפקט ההדפסה נעשה גרוע יותר.

מקור מכונת ציור הקיר והתפתחותה בסין

מכונת הדפסת הקיר שמקורה ביפן בשנת 2006, החברה בשם LAC יצרה את מדפסת הקיר האנכית.

בשנת 2009 פיתחו כמה סינים מדפסת קיר זו בבייג’ינג, עיר הבירה של סין. באותה תקופה הם השתמשו בראש ההדפסה המוקצף תרמית ששימש במדפסת הדגם 750. (סוג זה של ראש הדפסה זול מאוד בסין, המחיר הוא כ -10 דולר אמריקאי. ראש הדפסה אחד יכול להדפיס בצבע יחיד, 4 ראשי הדפסה ל- CMYK).

ראש ההדפסה עדיין יכול לעבוד למשך תקופה מסוימת למרות שהם כל כך זולים, הוא שביר מאוד בשימוש במדפסת קיר. לפעמים אפילו לא סיימת את התמונה, אחד מראשי ההדפסה עלול להישבר, וקשה לך להשתמש במכונה כזו כדי להדפיס ציור שלם בפורמט גדול.

באותה תקופה לקוחות רבים בסין לא יכלו להשתמש במדפסת הקיר לצורך ציורים בפורמט גדול. אז המוניטין של מכונות מדפסות קיר באותה תקופה בסין היה גרוע מאוד.

בשנת 2011, בן זוגי ואני קנינו מדפסת קיר מחברה אחת כדי ללמוד. באותה תקופה כיוון ההדפסה של מכונת מדפסות הקיר היה שמאל וימין, והרוחב המרבי של התמונה המודפסת היה 1.8 מטר.
אם ברצונך להדפיס תמונה ברוחב 3 מטר, תוכל לחלק את התמונה רק לשני חלקים להדפסה, שיהיה בה פגם גדול. מסיבות טכניות יהיו עקבות לאחר התפירה של התמונות, מה שישפיע ברצינות על איכות התמונה.

מדוע אנו יכולים לפתח בהצלחה את מדפסת הקיר

הסיבה היא שהיה צוות בסין שהתמחה במחקר ופיתוח מערכת הבקרה של מדפסת הקיר, והמוביל הוא מר ליו.

צוותו של מר ליו פיתח את מערכת הבקרה למדפסות הזרקת דיו מאז 2009. אז כל עוד אתה יכול למצוא את מר ליו, אתה יכול להשיג את מערכת הבקרה לייצר את מכונת מדפסת הקיר. ורק למר ליו יש את קוד המקור של מערכת הבקרה של מדפסת הקיר, הוא יכול לאשר לך לייצר מכונה זו.

עד שנת 2018 היו בסין רק 4 יצרניות מדפסות קיר. הראשונה הוקמה בשנת 2009, השנייה הוקמה בשנת 2011, השלישית הוקמה בשנת 2013 והאחרונה הוקמה בשנת 2017.

החברה שהוקמה בשנת 2017 היא חברת מדפסות הקיר של מר ליו. אין הבדל מהותי בטכנולוגיה בין שלוש החברות שהוקמו בעבר. מכיוון שכולם משתמשים בטכנולוגיית מערכת הבקרה של מר ליו.

אבל עכשיו מר ליו שדרג את כל מערכות הבקרה וכל החברות שלו מקדימות מבחינה טכנית הרבה חברות אחרות. והחברה שלו היא כעת בייג’ינג Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. (HKHR Tech)

הרשו לי להמשיך בקריינותי: עם שיפורו הנוסף של מר ליו במערכת בקרת מדפסות הקיר, נוכל סוף סוף להשתמש בראש ההדפסה הפיזואלקטרית של אפסון. זה הפך את המכונה שלנו לצעד גדול קדימה ולבסוף יכול להדפיס תמונות בקנה מידה גדול לאורך זמן. גם המראה והמבנה של המכונה שופרו.
כדי שרוחב התמונה כבר לא יגביל אותנו. מכיוון שלרוב, גובה הקיר מוגבל, איננו צריכים להדפיס תמונה גבוהה מדי ברוב המקרים, אך לעיתים קרובות אנו זקוקים להדפסת תמונה ברוחב גדול יותר.

ככל שראש ההדפסה יקר יותר, יותר טוב?

זה לא שראשי הדפסה יקרים הם טובים, אלא גם צריכים לבדוק את התאמתם של ראשי ההדפסה.

מכיוון ש- Epson לא פיתחה ראשי הדפסה במיוחד עבור מדפסות קיר, ראשי הדפסה אלו פותחו על ידי Epson עבור מדפסות הזרקת דיו דיגיטליות, ולכן עלינו לבדוק איזה מהם מתאים למדפסות קיר.

לאחר 3 שנים של בדיקות גילינו שיש שני ראשי הדפסה פיזואלקטריים של Epson שמתאימים מאוד למדפסות קיר. הראשון מתאים יותר לדיו על בסיס מים, והשני מתאים יותר לדיו UV.

כדי לקנות את מדפסת הקיר הזולה יותר, תוכלו לקנות פעמיים.

בשנת 2016 תעשיית דפוס הקירות בסין נכנסה לתקופה של צמיחה נפיצה שנמשכה עד שנת 2018. אחרי 2018 אנשים רבים רוצים להיכנס לענף זה כדי להשיג רווח טוב. הם חשבו על דרכים רבות, כמו מערכות בקרת פיראטיות שונות ותוכנות בקרת פיראטיות.

שנזן, אחת הערים המודרניות ביותר בסין, מקום נהדר. יש שם המון אנשים מדהימים. הם יכולים להתקין את מערכת ה- IOS של אפל בסלולרי האנדרואיד שלהם, ויכולת החיקוי שלהם היא ללא תחרות.
אך הם אינם כל-יכולים, הם יכולים רק לחקות את המראה, ולא את טכנולוגיית הליבה.
לכן, לא ניתן להשתמש בטלפונים אנדרואיד עם מערכת ה- iOS של אפל במשך זמן רב, ומדפסות הקיר שהם חיקו לא יכולות לעבוד ביציבות.
מכיוון שמדפסות קיר צריכות ניסיון רב שנים בתעשייה בכדי לעשות זאת היטב, אם אין לך ניסיון, תיתקל בבעיות רבות בלתי פתירות. אבל הם ישתמשו במחירים נמוכים מאוד כדי למשוך אותך לקנות את המכונות שלהם.

בסין אנשים רבים שוללים. ברגע שיש למכונות שלהם בעיות והם לא יכולים לפתור את זה בעצמם.
זה גורם למכונת מדפסות הקיר להראות כמו חומר מתכלה חד פעמי. עם מזל טוב, ניתן להשתמש בו לזמן ארוך יותר. אבל אם יש לך מזל רע, אתה לא יכול להמשיך לעבוד אם זה נשבר פעם בזמן קצר.
גם בתקופת האחריות הם לא יכולים להחליף את מערכת הבקרה עבורך ללא עלות, מכיוון שהם נקנים על ידי ספקים אחרים במחיר גבוה מאוד. כך שלעתים קרובות הם מובאים לבית המשפט על ידי לקוחות סינים.
ואז תמצאו תופעה מוזרה מאוד. חברות שמוכרות מכונות של שנזן בסין משנות לעיתים קרובות את שמות החברה ופרטי יצירת הקשר שלהן. אם אתה לקוח עבורם ומחוץ לסין, אני יכול רק לומר לך סליחה.
ייתכן מאוד שכרטיס הטיסה שלך יקר יותר מערך המכונה. פגשתי גם כמה לקוחות שקנו את המכונות שלהם, חלקם מאוסטרליה, מישהו ממצרים, וחלקם מהודו.

מהם מדפסת קיר על בסיס מים ומדפסת קיר UV?

 • ישנם שני סוגים עיקריים של מדפסות קיר בימינו. האחת מדפסת הקיר משתמשת בדיו פיגמנט על בסיס מים, והשנייה היא מדפסות הקיר UV.
 • מדפסות קיר עם דיו פיגמנטי על בסיס מים יכולות להדפיס רק על חומרים סופגים מים, לא על זכוכית, יריעת ברזל וחומרים אחרים שאינם סופגים.
  אל תטעו מכירות גרועות. לפעמים הם יראו לכם סרטון של מדפסת קיר עם דיו פיגמנט על בסיס מים המודפס על הזכוכית, הניתן לניגוב בקלות.

לפני שאתה קונה מדפסת קיר עם דיו על בסיס מים, עליך להבין האם צבע הקיר המשמש במדינתך קרוב לזה ששימש בסין.
מכיוון שיצרני מכונות מדפסות הקיר כולן בסין, כולן משתמשות בציפוי קיר סיני לבדיקה, אשר ככל הנראה אינו ישים במדינתך.
על פי ניסיוני, ניתן לנקות ציפויי קיר באירופה ובאמריקה במים, כך שציפויי הקיר שלהם עמידים למים.
מדפסות קיר עם דיו על בסיס מים אינן מתאימות לשימוש באמריקה ובאירופה, במיוחד במסעדה.
במדינות המזרח התיכון, מדינות אסיה ודרום מזרח אסיה, ניתן להשתמש בדיו על בסיס מים, וצבעי הקיר שלהם דומים לצבעי סין.
למדפסות קיר עם דיו על בסיס מים, אני מציע לך לקנות אותם בסין מכיוון שהנוסחה של דיו אלה שופרה לאחר כ 6 שנים, ולא תוכל לקנות דיו מתאימים מחוץ לסין.
הדיו הסיני זול מאוד, אך עלויות המשלוח גבוהות מאוד.
מומלץ לקנות יותר דיו בעת רכישת המדפסת, מה שיוזיל את עלות המשלוח. עלויות משלוח תמיד יקרות מערך הדיו.

אני מציע שאם אתה יכול לקנות מדפסת קיר, נסה לקנות מדפסת קיר עם דיו UV.
למרות שהוא יהיה יקר יותר, הביצועים מקיפים יותר ויכולים לענות על צורכי ההדפסה של מגוון חומרים. יתרה מכך, אתה יכול לקנות דיו UV במקומי שלך מספקי דיו אחרים.

כיצד לבחור את האיכות הטובה ביותר של מדפסת קיר UV

קודם כל, לבדוק אם למדפסת הקיר UV הזו יש דיו לבן. הסיבה החשובה ביותר מדוע לקוחותינו בוחרים במדפסת UV היא הדפסה על כל משטח החומר.
לדוגמא, אם ברצונך להדפיס ענן לבן על דלת אדומה, אם למדפסת שלך אין דיו לבן, כיצד מדפיסים את הענן הלבן? אנו יודעים שכל הצבעים למעט לבן יכולים להיות מורכבים מ- CMYK. רק בלבן אין רכיבי CMYK, ולכן דיו לבן חייב להתקיים לבד.

2. בדוק אם מדפסת ה- UV יכולה להדפיס תמונות לבנות בנפרד. כלומר, לתמונה זו יש רק תבנית לבנה אחת וללא צבעים אחרים.

3. בדוק מנורות UV: ישנם שני סוגים של מנורות UV על מדפסת הקיר, האחת היא מנורת UV מקוררת מים, והשנייה היא מנורת UV מקוררת אוויר;
מנורת UV מקוררת מים זולה ופשוטה יותר במבנה.
תוכלו למצוא שני צינורות מים לצד מנורת ה- UV, המשמשת למחזור מים לקירור מנורת ה- UV. מערכת מקוררת מים זו משמשת בעיקר במדפסת UV שטוחה, אך הם מתבטלים בהדרגה מכיוון שהיתרונות שלה זולים בלבד.
אך ישנם חסרונות רבים, כגון שהנפח גדול מדי להובלה.

אם הוא גדול יחסית, אור ה- UV הנפלט על ידיו יתפשט בקלות ולא יעבה את האור, מה שיגרום בקלות לנזק לראש ההדפסה.
UV מקורר מים אינו מתאים למדפסות קיר. בגלל גודלו הרב, זה לא קל להובלה.
יש עוד דבר חשוב מאוד: אם אתה משתמש במכונה בחוץ, הטמפרטורה בחוץ היא 30 מעלות, כאשר המכונה שלך מתחילה לעבוד זמן מה לאחר זמן מה, הטמפרטורה של המים במיכל המים של מנורת UV תהיה גבוהה מ- 30 מעלות. האם לדעתך מים מעל 30 מעלות יכולים למלא תפקיד קירור? זה פשוט בלתי אפשרי.

מנורת UV מקוררת אוויר: מנורת ה- UV מקוררת האוויר קטנה בגודלה וקלה לנשיאה. יש רק קו בקרה אחד לראש המנורה. האור מרוכז יותר ולא יפגע בראש ההדפסה.
עם זאת, מחיר מנורת ה- UV מקורר האוויר יהיה יקר יותר. לכן, היצרנים המשתמשים במנורות UV מקוררות אוויר במדפסות קיר הם כולם יצרנים מצפוניים. לפחות כולם יודעים את החסרונות של מנורות UV מקוררות מים ויודעים להימנע מבעיות ללקוחות.

במדפסת הקיר עם ראש ההדפסה של Epson, נסה לבחור ראש הדפסה אחד שיכול להדפיס את 5 הצבעים של CMYK + W, כי אם יש לך עוד ראש הדפסה אחד, תצטרך לשמור על ראש ההדפסה.

אם מדובר במכונת מדפסת קיר עם 2 ראשי הדפסה, אנא אשר כי כל אחד מהם יכול להדפיס CMYK בצבע מלא. מה גם שכל אחד מהם יכול לעבוד לבד אם השני היה שבור.
בנוסף, בתוכנת הבקרה ניתן להתאים גם את הפרמטרים של שתי חרירי אלו. וזו השיטה לספר את השקרים של הכפלת ראש ההדפסה על מדפסות קיר.

כיצד לבחור את היצרן הסיני הנכון של מדפסת קיר

 1. רוב החברות שמוכרות מדפסות קיר בסין הן חברות סחר, ואין מהנדסי מחקר ופיתוח ומהנדסים שיכולים לספק לך תמיכה טכנית איכותית.
 2. שוחח עם המהנדס הטכני של הספק, עדיף שתוכל לתקשר ברציפות במשך 2-3 ימים. אם המהנדס לא עובד בחברת סחר, אז הוא לא ישוחח איתך בכנות, הוא יהיה חצי לב. לאחר שקנית את המדפסת לא תקבל שירות טכני טוב.
 3. מוזר שבסין יש חברות שמוכרות מדפסות קיר רק למדינות זרות ולעולם לא מוכרות אותן בסין. אבל השוק הסיני גדול מאוד. חברתנו מוכרת יותר מ- 600 יחידות בסין בשנה. להבנתי, הם אינם יכולים לספק ללקוחות סינים מוצרים באיכות גבוהה ושירות לאחר מכירה איכותי.
 4. ככל הידוע לי, בסין אין יותר מ- 6 יצרנים של מכונות צביעת קירות. לכן קל מאוד לשפוט אם הספק שלך הוא יצרן. רק בקש ממנו להראות לך את הפטנטים, הסימנים המסחריים ותעודות ה- CE שלהם בסין. בדוק אם שם החברה שלהם תואם את השם בקובץ. תוכלו גם לשוחח איתם בשיחת וידאו ולדבר עם המהנדסים שלהם. זכור כי מהנדס זה חייב להיות מסוגל לשרת אותך בעתיד.
 5. ישנם חלקי חילוף בחינם לצייר הקיר, אז אנא וודאו עם המוכר.
 6. מדפסת הקיר אינה מצרך כמו טלפון נייד. זה לא משהו שאתה יכול להשתמש בו כאשר אתה מקבל את הסחורה. אתה זקוק לאנשי מקצוע מקצועיים שיאמנו אותך, יגידו לך כיצד להשתמש בה, ויגידו לך כיצד לתחזק את המכונה, כך שתוכל להשתמש במכונה בצורה נכונה.

צור קשר

מנהל מכירות בחו”ל, אלכס: info@wallpaintingmachine.com
מהנדס תמיכה טכנית, אדם: tech@wallpaintingmachine.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment